fotograf/fotograf/fotograf/fotograf/fotograf/fotograf/fotograf/fotograf/

Transfomax 2015 Dubai Middle East Electricity Fuarında Ülkemizi Temsil Etti.

Transfomax 2015 yılında 'Middle East Electricity' fuarına katılarak ülkemizi yeniden temsil etti. Yeni müşteriler edinerek, Dubai'de adını duyurmaya devam ediyor.

Enerji Sektörünün en saygın ve büyük fuarı olma özelliğini 40 yıldır koruyan Dubai Middle East Electricity Fuarı 01-03 Mart 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi. Fuarı, %28 oranında mühendis, teknisyen ve operatör, %22 oranında direktör, genel müdür, %16 oranında satış ve pazarlama, %12 oranında iş geliştirme, %22 oranında da satın alma, proje yönetimi, kalite ve diğer meslek grupları ziyaret etmiştir.
Transfomax, gerek kompakt tasarımı gerekse teknolojisi nedeniyle umulanın çok daha üzerinde ilgiyle karşılaştı. 300 ün üzerinde mühendis ve proje sahibinin standı ziyareti ve sonrasında hızlı bir şekilde alınan geri dönüşlerle Fuarın parlayan yıldızı olduğunu kanıtlar nitelikteydi. Transfomax, ürünün her bir parçasını, yenilikçi teknolojiye sahip makine parkurunda, yüksek kalitede malzeme ve işçilik ile kendi tesislerinde üreterek, IEC ve ANSI standart gereksinimlerini kapsayacak şekilde tasarlandı. İç ark dayanım deneyleri, uluslararası kabul edilebilirliği en yüksek test laboratuvarları olan KEMA ve CESI? de yapılan ürünler üstün başarılarını sertifika ile belgeledi.

Paylaş

Diğer Haberler