Çevre İş Güvenliği

mavi-01

Transfomax olarak gelecek nesillere miras bırakacağımız dünyamızı korumak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

İşletmemizden çıkan tehlikeli ve tehlikesiz her tür atığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yönetmelikleri kapsamında çevreye zarar vermeyecek şekilde depoluyoruz. Lisanslı kuruluşlar vasıtasıyla taşıyoruz ve bertaraf ediyoruz. İşletmemiz içinde geri dönüşebilir atıklar kaynağında ayrıştırıyoruz ve üretime geri kazandırıyoruz.

Temiz ve çevreye duyarlı enerji üretimi felsefemiz doğrultusunda çevrenin korunması ve bizimle çalışan herkesin güvenli ve sağlıklı ortamlarda çalışmasının sağlanması temel ilkemizdir.

Transfomax misyonunun ve vizyonunun önemli bir ağırlığını teşkil eden çalışanların sağlık durumlarının korunması ve sürekli iyileştirilmesi politikası başlangıç çalışmaları ile uygulamaya yansımış, alınan olumlu sonuçlar sonrası iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarının belirli bir sistematiğe oturtulması kararlaştırmıştır.

Transfomax tüm hizmet ve ürünlerinin tasarımından, üretimine ve müşteriye teslimatına kadar geçen sürede, çevreyle olan etkileşimi değerlendirir, çevreye verebileceği olumsuz etkileri en aza indirmek için çabalar.

Gelecek nesillerden emanet aldığımız dünyayı korumak için üzerimize düşen tüm yükümlülükleri yerine getirmeye hedefliyoruz.

Firmamızdan çıkan atıklar Çevre, Şehircilik ve iklim Değişikliği Bakanlığı yönetmelikleri kapsamında çevreye zarar vermeyecek şekilde depoluyoruz.